درباره IranISI

مؤسسه پذیرش و چاپ مقاله علمی

 

دپارتمان پژوهشی ایران آی‌اس‌آی تدبیرساز وابسته به مؤسسه بین‌المللی تدبیرسازان کارا اندیش را می‌توان به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین مؤسسات پذیرش و چاپ مقاله علمی برشمرد. خدمات پژوهشی، مشاوره نگارش و پذیرش و چاپ مقالات علمی در این مؤسسه از سال 1384 شروع و تاکنون باقدرت ادامه یافته است.

رمز پایداری و موفقیت مؤسسه تدبیرساز، صداقت در کار، تضمینی بودن خدمات و بهره‌مندی از کادر علمی  قوی و کارآمد هست. خدمات مشاوره علمی در زمینه طرح‌های تحقیقاتی سازمانی و پروژه‌های دانشگاهی به سازمان‌ها و افراد حقیقی و حقوقی، پژوهشگران، دانشجویان و اساتید دانشگاهی و حتی مجلات علمی ارائه می‌شود که مشاوره نگارش، سابمیت، پذیرش و چاپ مقالات علمی در ژورنال‌های علمی‌پژوهشی داخلی و خارجی (isi, scopus, pubmed, …) و تحلیل آماری و خدمات استانداردسازی و نمایه‌سازی (برای مجلات علمی) از این جمله‌اند.

انجام کار در مؤسسه در مقایسه با افراد یا مراکز متفرقه تفاوت‌ها و مزایای بسیاری دارد. مؤسسه، در اداره ثبت شرکت‌ها به‌صورت رسمی و قانونی به ثبت رسیده است و اعضای هیئت‌مدیره و آدرس مشخصی دارد. لذا در قبال هر پروژه‌ای که تعهد انجام می‌دهد، می‌بایست پاسخگو باشد و چنانچه به تعهدات خود عمل نکند، متقاضی می‌تواند حتی در مراجع قانونی پیگیر کار خود باشد. مؤسسه معتبر، آدرس مشخصی دارد و بعلاوه اگر آن مؤسسه موفق به اخذ مجوزهای معتبر نظیر نماد اعتماد (اینماد) شود، خیال متقاضی از به‌ثمررسیدن کار راحت خواهد بود.

مؤسسه پذیرش و چاپ مقالات علمی تدبیرساز با دپارتمان پژوهشی ایران تز، با کارنامه موفق ۱۸ساله و پذیرش و چاپ هزاران مقاله در مجلات علمی‌پژوهشی و isi و با نماد اعتماد و مجوزهای وزارت کار، وزارت صمت و وزارت ارشاد و بهره‌مندی از  14 مشاوره، افتخار همکاری با مجلات علمی‌پژوهشی دانشگاه‌های مختلف از جمله: دانشگاه تهران، واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی، انجمن‌ها و پژوهشگاه‌ها؛ بخصوص در بخش نمایه‌سازی، آماده ارائه خدمات پذیرش و چاپ مقالات علمی به همه دانشجویان و محققان و اساتید عزیز هست. با تدبیرساز، در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنید.

مزایای پذیرش و چاپ مقاله در ایران ISI

ایران آی‌اس‌آی قدیمی‌ترین مرکز فعال در حوزه مقالات و پژوهش‌های دانشگاهی و دانشجویی است که متمرکز بر ارائه خدمات پژوهشی، تحلیل آماری و مشاوره تحقیقات دانشجویی، استخراج مقاله، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر علمی‌پژوهشی داخلی وزارتین و مجلات معتبر خارجی (isi, scopus, pubmed) است. البته به‌غیراز مقالات، خدمات دیگری نیز در ایران آی‌اس‌آی ارائه می‌شود که برای تقویت رزومه و قابل‌استفاده دانشجویان، اساتید و محققان عزیز است.

دوستانی که یک‌بار از خدمات ایران آی‌اس‌آی استفاده کردند، با نحوه و کیفیت خدمات این مرکز آشنا هستند. در ایران آی‌اس‌آی تنها و تنها خدماتی عرضه می‌شود که با ضریب 100 در 100 به انجام و موفقیت می‌رسد. در حوزه پذیرش و چاپ مقالات نیز همین‌طور، اگر حتی 1 درصد احتمال عدم اکسپت و چاپ برای مقاله‌ای در مجله‌ای وجود داشته باشد، ایران آی‌اس‌آی این مورد را قبول و انجام نمی‌دهد.

 

در ادامه به برخی از مزایای پذیرش و چاپ مقاله در ایران آی‌اس‌آی اشاره می‌شود:

نرخ پذیرش و چاپ مقالات

نرخ پذیرش و چاپ مقالات: منظور درصد و احتمال اخذ اکسپت و چاپ مقالاتی است که ایران آی‌اس‌آی آن‌ها را قبول می‌کند. با کمال افتخار این ادعا را می‌کنیم که کلیه پروژه‌هایی که توسط این مرکز قبول و انجام می‌شود، با احتمال 100 در 100 (و نه حتی 99 درصد) با موفقیت، اکسپت و چاپ انجام می‌شوند.

زمان و سرعت پذیرش و چاپ

در شرایط معمول، اکسپت یک مقاله در مجله علمی‌پژوهشی وزارتین و یا مجلات معتبر ISI JCR و Scopus ماه‌ها و شاید سال‌ها زمان می‌برد. در ایران آی‌اس‌آی زمان اکسپت مقالات در مجلات معتبر علمی‌پژوهشی تا یک ماه و در مواردی زیر یک ماه، کاهش‌یافته است. همچنین زمان چاپ مقالات هم از 1 تا نهایتاً 5 ماه پس از اخذ پذیرش کوتاه شده است.

هزینه پذیرش و چاپ

ارائه خدمات فوری و تضمینی، طبعاً هزینه‌های مربوط به خود را هم دارد. هزینه خدمات پذیرش و چاپ مقالات علمی‌پژوهشی و ISI در ایران آی‌اس‌آی، معقول و متناسب با ارزش افزوده خدمات ارائه شده است و با رعایت شرایط بد اقتصادی و دانشجویی، با کمترین سود؛ خدمات ارائه می‌شود.

نحوه پرداخت هزینه

باتوجه‌به ارائه خدمات تضمینی، در بسیاری از موارد بخصوص در مورد مجلاتی خارجی، کل هزینه بعد از حصول نتیجه و اکسپت نهایی دریافت می‌شود و در مجلات علمی داخلی، تنها 25 درصد هزینه در ابتدای کار و 75 درصد هزینه بعد اکسپت دریافت می‌گردد و این، مزیتی عالی و آرامش‌بخش است.

ارائه پکیج کامل خدمات

افتخار ایران آی‌اس‌آی پوشش کلیه خدمات و نیازهای دانشجویان محترم و ارائه پکیج کامل خدمت است طوریکه برای هیچ خدمتی نیاز به مراجعه به مرکز دیگری نباشد.

امکان پیگیری حضوری

برای اطمینان خاطر بخصوص دوستانی که اولین‌بار از ایران آی‌اس‌آی خدمتی دریافت می‌کنند، امکان مراجعه حضوری و پیگیری کار فراهم است. وجود دفتر مرکزی که در تملک مؤسسه و واقع در برج شمیران سنتر هست، نگرانی‌های مربوط به مجموعه‌های آنلاین را از متقاضیان عزیز رفع می‌کند.

پشتیبانی تا چاپ

پشتیبانی در این کار، بسیار اهمیت دارد. اینکه در انجام اصلاحات داوران، دانشجو را تنها نگذاریم، اینکه ایمیل‌ها و درخواست‌های مجله را پاسخ دهیم، هزینه‌های قانونی مربوط به فرایند داوری و چاپ مجله را پرداخت کنیم، نامه‌نگاری با مجله و رفع مشکلات احتمالی تا اکسپت قطعی و اخذ نامه پذیرش و حتی چانه‌زنی در مورد زمان چاپ و دیگر موارد و مشکلات احتمالی، تنها در ایران آی‌اس‌آی ارائه می‌شود و ما خود را در کنار و در جبهه دانشجو می‌دانیم تا در جبهه مجله. بنابراین با تحویل کار به ایران آی‌اس‌آی بدون اینکه کوچک‌ترین نگرانی و استرسی داشته باشید، کلیه اقدامات لازم از استخراج مقاله از پایان‌نامه، ترجمه تخصصی مقاله، ویرایش مقاله و تبدیل به الگوی مجله، تا رجیستر در سایت مجله و سابمیت آنلاین مقاله، انجام اصلاحات و پاسخ به کامنت‌های داروان و سردبیر مجله، تهیه فایل‌های کپی‌رایت، تعارض منافع و تعهدنامه چاپ، تأیید نسخه قبل چاپ (Galley Proof) و تهیه گواهینامه تأیید ترجمه و...توسط ایران آی‌اس‌آی انجام و پذیرش مقاله در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل می‌شود.

بیش از 500 نمونه کار مقاله چاپ شده

در ایران آی‌اس‌آی، نمونه کارهای موفق قبلی هستند که بجای ما صحبت می‌کنند. در هر رشته و گرایش و مقطع تحصیلی هستید و قصد استفاده از خدمات اکسپت و چاپ در مجلات علمی‌پژوهشی و خارجی را دارید حداقل 50 نمونه کار موفق هم‌رشته خود در لیست نمونه کارهای ایران آی‌اس‌آی خواهید دید.

 لینک نمونه مقالات چاپ شده

سابقه طولانی فعالیت

ایران آی‌اس‌آی وابسته به مؤسسه بین‌المللی تدبیرسازان کارا اندیش هست مه به طور رسمی از سال 1388 فعالیت خود را آغاز کرده است و به طور غیررسمی نیز بالغ بر 15 سال تجربه کار دارد. اگر مبنای ارائه خدمات بر پایه صداقت و عملکرد خوب نباشد، هیچگاه نمی‌توان 15 سال دوام آورد.

فعالیت قانونی و تحت مجوز

مزیت مهم دیگر ایران آی‌اس‌آی، قانونی‌بودن فعالیت‌های آن است. در این مرکز، خدمات بر پایه پروانه پژوهشی وزارت صمت، مجوز اداره کار ارائه می‌شود. علاوه بر این، ثبت رسمی مؤسسه در اداره ثبت شرکت‌ها و داشتن نماد اعتماد ملی (اینماد) خیال شما متقاضی عزیز را قانونی‌بودن فعالیت‌ها و پیگیری آن و به‌نتیجه‌رسیدن حتمی آن آسوده می‌کند.

مشاوره آماده‌سازی مقاله

بسیاری از متقاضیان مشکل مقاله دارند؛ یعنی اصلاً مقاله‌ای ندارند که برای اکسپت آن اقدام کنند. برای این دوستان، مشاوره از تعریف موضوع مقاله تا نگارش مقاله و استخراج مقاله ارائه می‌شود.

ارائه خدمات انحصاری

تمرکز ایران آی‌اس‌آی از ابتدای شروع فعالیت، ارائه خدمات انحصاری است خدماتی که خیلی از متقاضیان از انجام آن اطلاعی ندارند و یا اینکه بارها برای اخذ این خدمات به مراکزی مراجعه نموده و با شکست روبرو شدند. ارائه اکسپت تضمینی در مجلات گرید الف و بالاتر علمی پژو. هشی، مجلات  کیو 1 و 2، چیزی نیست که هرجایی بتوان آن را تضمینی و زیر یک ماه دریافت کرد. ایران آی‌اس‌آی متخصص انجام کارهای سخت است.

خوش‌قولی و وفای به عهد در زمان مقرر

ما در ایران آی‌اس‌آی روی زمان‌حساس هستیم و معتقدیم حتی یک ساعت هم می‌تواند مهم باشد. لذا تحویل کار و اکسپت، دقیقاً همان روزی که از ابتدای کار قول آن داده شده، اتفاق خواهد افتاد و نه حتی یک روز بعد.

عقد قرارداد و تعهد به کار

با اعتماد و اطمینان، برای هر متقاضی قراردادی منعقد می‌کنیم و در آن به تضمینی بودن کار اشاره می‌شود و شرط عودت وجه اولیه در صورت عدم موفقیت ذکر می‌گردد.